Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Sponzoring projektu www.kuracky.cz

Stránky kuřačky.cz jsou volnočasovým nekomerčním projektem původně založeným dvěma fyzickými osobami (muryru, antaric). Cílem není tvorba zisku, ale budování a rozvíjení komunity kolem stránek, zachycování půvabu a přitažlivosti žen kuřaček cigaret a také měnění společenských předsudků vúči kouření (více v O nás a Poslání a mise projektu). Hlavní náplní je původní tvorba autorských fotografií a videí.

Zapálení a nadšení pro projekt vyžaduje velké množství času, energie, obětavosti a entuziasmu. Vyžaduje také i náklady, které s činností máme. Neváháme do projektu dávat vlastní prostředky.

Pokud považujete projekt kuračky.cz za přínosný a chcete nás podpořit, v našem snažení, v dalším pokračování a rozvoji stránek a pomoci hradit náklady, můžete přispět libovolným finančním obnosem.


Děkujeme

Za vaše příspěvky předem děkujeme. Dary vnímáme i jako vaše ocenení naší dosavadní práce, i jako povzbuzení pro práci další v budoucnu. Je to od vás přátelská zpětná vazba, která je pro nás důležitá - potvrzení toho, že co děláme, děláme k vaší radosti. Vaši podporu vnímáme i jako podporu v boji proti společenským předsudkům vůči kouření, nejen vůči kouření žen.


Hlavní využití finančních darů

  • platba domén a webhostingu
  • dary pro vítězky soutěže Miss Kuřačka, pořádání korunovací
  • tiskové materiály - vizitky, dotazníky, nápisy aj.
  • výroba propagačních předmětů - dárkové zapalovače pro kuřačky aj.
  • make-up a styling při ateliérovém focení, zázemí v ateliéru, případné cestovné
  • zajištění live akcí kuřačky.cz, logistický servis
  • amortizace technického vybavení a další nákladové položky

Jak přispět?

Pokud ještě nejste registrováni na našem diskuzním fóru, je potřeba tak učinit. Po dokončení registrace a přihlášení pod vaším uživatelským účtem se v pravém horním rohu zobrazí Stav kreditu. Pokud do něj přejdete, ukáže se seznam vašich dosavadních darů a příspěvků. V horní části je pak tlačítko Dobít kredit. V návazné stránce můžete zadat libovolnou částku a pokračovat dále výběrem metody na platební bráně společnosti PayPal (nejrozšířenější platební online nástroj na světě). Po provedení platby budete přesměrování zpět na stránku Stav kreditu, kde bude připsána vaše platba-dar a navýšen kredit o tuto částku.

Mezi podporované platební metody patří debetní a kreditní karty (VISA, MasterCard, Maestro, American Express), PayPal kredit a zprostředkovaně i bankovní převody.

Případné dotazy ke sponzoringu a platbám směrujte na e-mail: antaric@kuracky.cz


Čerpání vašeho kreditu

Jako poděkování od nás můžete můžete čerpat váš kredit a to formou odemykání VIP obsahu, získat tak přístup ke kompletním fotografiím daných kuřaček-modelek a také k videím, která jsme s nimi natočili (zachycení kouření v různých situacích či autentické rozhovory). Odemykání probíhá vždy uceleně pro danou jednu prezentaci kuřačky, získáte tak přístup k fotkám a videiím současně.

Odemykat můžete buď pomocí odemykacího tlačítka v příslušných vláknech diskuzního fóra (novější kuřačky) a nebo v okamžiku kliknutí na odkaz jakéhokoli videa. V dané chvíli je nabídnut souhlas s odečtením částky z kreditu. Zobrazí se vám současně, co všechno odemčením získáte (soupis videí a VIP fotogalerií). Částky se sada od sady liší dle obsahu a rozsahu. Ve všech případech jde vzhledem k objemu práce a nákladům o hodnoty symbolické (nedosahující zpravidla ani ceny krabičky cigaret či jejich zlomku). Jakmile si daný obsah povolíte, zůstane vám přístupný už napořád (znovu už neodemykáte, rovnou povoleno). Odemykáním nepřímo podpoříte a vyjádříte sympatii i dané kuřačce a její kráse ve spojení s cigaretou.